Cep Telefonu ile Kontrol

Yapmak istediğiniz tüm işlemleri Mobil Uygulama ile cep telefonunuzdan da gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun evinizde olan bitenden anında haberdar olun.

Alarm sistemi yönetimi

Sensör ihlali anında anlık bildirim alma

Cihaz yönetimi

Kamera görüntüleme

Hırsız Alarm Sistemi

Sistem güvenlik sensörlerinizi otomatik yönetir; sizi ve evinizi korur. Evinizdeki sensörler bir ihlal tespit ettiğinde sizi uyarır. Siz evde yokken bile herhangi bir ihlal durumunda cep telefonu uygulaması sizi bilgilendirir.

Aktif Güvenlik

Geleneksel alarm sistemleri, hırsızlara karşı bir önlem oluşturur. Ancak yangın, su basma ya da gaz kaçağı durumlarında sadece siren çalması yeterli olmaz. Sistemimiz, geleneksel alarm sistemlerinden farklı olarak kendisine bağlı bir sensörden ihlal bilgisi geldiğinde sizi bilgilendirmenin yanında akıllı kontrolleri sayesinde olayın büyümesini engelleyerek aktif bir güvenlik sunmuş olur.

Akıllı Kontroller

Sistemimiz evinizdeki temel otomasyon ihtiyaçlarını karşılamak için 4 farklı yük kontrolü sağlar. Bu yük kontrolleri sadece size konfor sunmakla kalmaz, güvenlik sensörleriyle beraber çalışarak bir ihlal durumunda gerekli müdahaleyi siz evde olmasanız da yapabilir.

Kamera Görüntüleme

Sistemde bulunan IP ağındaki kameraları görüntülemenizi sağlar. Sistem ekranı üzerinden görüntülediğiniz kameraları, aynı zamanda cep telefonu uygulamaları üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. Böylece evinizde değilken de olan bitenden haberdar olursunuz.